Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Projekty

Keře, cihly, kamení, to je naše znamení! Keře, cihly, kamení, to je naše znamení! Keře, cihly, kamení, to je naše znamení! Keře, cihly, kamení, to je naše znamení! sázecí lopatka občas nestačí stavba suché opěrné zídky

Na 07, Čvn 2013 | |

Keře, cihly, kamení, to je naše znamení!

Naše práce zpravidla začíná mezi výkopy a hromadami hlíny. Vybaveni holínkami, pásmem, nivelákem a fotoaparátem zahajujeme projektování přeměřováním parcely, zaměřováním budovy, výšek, zapisováním poznámek o terénu, domu a případně původních rostlinách, které na pozemku rostou.

Během navrhování se na místo  vracíme několikrát, abychom postřehli ty nejmenší detaily a abychom si naše návrhy ověřili v terénu. Když je projekt na světě, vracíme se do terénu jako autorský dohled nebo koordinátor realizace. Některé realizace jsou rychlé a jednoduché, některé však vyžadují plné nasazení, zejména v případech, kdy práce na zahradě probíhají současně se stavebními pracemi na domu. Spolupracujeme se zavedenými firmami a řemeslníky, podle našich projektů však může samozřejmě realizovat i firma preferovaná přímo klientem. Mezi naše služby patří i individuální výběr rostlin nebo venkovního vybavení u dodavatele.

 Realizace_Popovice 01Realizace_Chýně 0102_Realizacemereni01_Realizace